Petr a Markéta Lutkovi 

Hudební výuka

Milí žáci,

mnohé z vás jistě baví hudba, rádi ji posloucháte a možná byste rádi zkusili také sami hrát nebo i něco svého složit. Tak právě pro vás mám tu pravou nabídku, pokud jste to ještě nezkusili nebo nevíte, jak na to.

Chcete se dozvědět jednoduché recepty, jak si vytvořit vlastní písničku, skladbičku nebo třeba jen hudební obrázek, který se dá použít třeba k pohádce?

Mimořádný hudební talent tady není podmínkou. Stačí jen dobrá vůle objevovat něco nového - nudit se určitě nebudete.
Ti z Vás, kteří by měli větší hudební nadání, se zde mohou připravit na profesionální dráhu, ke zkouškám na odborné školy - konzervatoř, Akademii múzických umění.

Několik mých žáků už tyto odborné školy studuje, jiní hrají třeba ve vlastní kapele a vystupují, píší si vlastní hudbu k různým příležitostem.

Jiné žáky zase bavilo jen tak pro sebe, doma v tichu pokoje si vytvořit hudební obrázek, ocitli se najednou ve světě fantazie a tvorby a netoužili po tom svou skladbičku zahrát, chtěli se z ní radovat sami a ostýchali se ji předvést na nějakém koncertu.
Mám možnost vaše skladbičky - ať budou jednoduché nebo složité - nabídnout jako podkres k vysílání kabelové televize. Samozřejmě vám je mohu pomoci upravit tak, aby se daly veřejně použít, když to bude potřeba.

Také mohu vaše skladby i zpívané písničky nahrát a vypálit na CD. To může posloužit jak pro vaši vlastní potřebu, tak i jako dárek vašim blízkým pro radost.

Tak pokud chcete a máte chuť dělat něco takového a třeba i něco v hudbě dokázat, budu se těšit na vaše přihlášky. Hlaste se mi nejlépe do konce tohoto měsíce.

Mohu vyučovat v objektu velmi dobře vybaveném blízko STANICE METRA A DEJVICKÉ - klavír křídlo, moderní elektrofonické varhany s možností studiového nahrávání, dvoumanuálové elektrofonické varhany, hudební studio s možností nahrávání výkonu a skladeb žáků, jejich eventuálního aranžování a tvorby vlastních CD. Též možnost natáčení zpěvu, občasnou možnost hrát na chrámové píšťalové varhany apod.

Obdobné možnosti mám v objektu 100m od STANICE METRA C - Kobylisy.

NATÁČENÍ VLASTNÍCH SKLADEB, ARANŽOVÁNÍ, NATÁČENÍ INSTRUMENTÁLNÍCH VÝKONŮ NEBO ZPĚVU, RŮZNÉ KLÁVESOVÉ NÁSTROJE - KLAVÍR, VARHANY - JSOU DOSTUPNÉ NA VŠECH UVEDENÝCH MÍSTECH. V KOBYLISÍCH JE TÉŽ MOŽNOST PŘÍMÉ OSOBNÍ SPOLUPRÁCE S DĚTSKOU TELEVIZÍ, PROSTŘEDNICTVÍM NAHRÁVEK ŽÁKŮ S NÍ SPOLUPRACUJI I NEPŘÍMO EXTERNĚ. TÉŽ SPOLUPRACUJI S TV NOE - OSTRAVSKOU TELEVIZÍ, též s tanečními, divadelními soubory a mladými výtvarníky.

Kontakt pro vaše dotazy a přihlášky:

MgA MARKÉTA LUTKOVÁ
mobil: 777 633 888, 602 444 987
e-mail: lutkovi@seznam.cz
 

autor: Lukáš Vaculík